loadingimg

Wczytuję dane...
Nasi producenci

papelote

Lekki i kolorowy design, w dodatku ekologiczny ‒ tak najkrócej możemy opisać produkty papelote, naszego czeskiego dostawcy, w których zakochałyśmy się od pierwszego wejrzenia. Ujęło nas, że wszystko wytwarzają na miejscu, w Czechach, z materiałów pochodzących z recyklingu i z niezwykłą dbałością o środowisko. Lubimy ich za piórniki i etui ważące tyle co piórko, niezwykle wytrzymałe, bo wykonane z nowatorskiego materiału; za kolorowe drewniane ołówki i za przepiórniki w fantazyjnych kolorach ‒ dzięki nim długopis mamy zawsze pod ręką.

papelote

Com4tclick

Kiedy pierwszy raz usłyszałyśmy o com4tclick, nie mogłyśmy uwierzyć w dwie rzeczy: po pierwsze, że w końcu znalazłyśmy remedium na nasze problemy, a po drugie... że nikt nie wymyślił tego wcześniej. Magdalena Podpora wpadła na pomysł poduszeczek pod nadgarstek, bo uznała, że nie ona jedna cierpi na ból nadgarstka po długiej pracy przy komputerze. Postanowiła więc uszyć piękne, kolorowe etui i wypełnić je naturalnym wkładem ze zbóż i nasion, ze szczyptą lawendy albo mięty. Poduszeczki okazały się strzałem w dziesiątkę: nie wyobrażamy sobie bez nich długich tłumaczeń pisemnych, ale pokocha je każdy, kto przesiaduje przed komputerem.

com4tclick

Freelancer at Work

Kto z nas nie jest dumny z wykonywanego zawodu? Zakładamy, że każdy, ale nie zawsze trafia się okazja, by o  tym opowiadać. Dumę można jednak okazać na wiele sposobów, na przykład przykleić na laptopa naklejkę! Freelancer at Work to startup, który powstał z prostego powodu: każdy freelancer lubi, by inni wiedzieli, czym się zajmuje. Naklejki kochamy za to, że są mało inwazyjnym i bardzo wdzięcznym narzędziem marketingowym, a w dodatku są wykonane z winylu ‒ nie do zdarcia! No i nie musimy już tłumaczyć się z godzin spędzonych w kawiarni nad klawiaturą. Skutek uboczny: wielu zaciekawionych i kilka nowych znajomości!

translator at work

Pracownia Tkanina        

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie na zleceniu? Zadbaj o drobiazgi, a na pewno zostaniesz zapamiętana. Dlatego my nigdzie się nie ruszamy bez wizytownika wykonanego przez Pracownię Tkanina. To piękne etui na wizytówki, ręcznie wykonane z retro materiałów inspirowanych latami 50. ‒ niezastąpione na zleceniach, konferencjach czy spotkaniach networkingowych. Lubimy je za to, że są wykonane w Polsce, starannie i tylko w kilku egzemplarzach. W dodatku tkaniny w Pracowni są produkowane na zamówienie ‒ na pewno więc nieprędko spotkasz kogoś, kto też będzie miał wizytownik we flamingi czy gruszki!

wizytownik